Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bledni klosi

Mundësi të arta për turizmin, Klosi shpall 16 zonat prioritare

Ministri i Turizmit dhe i Mjedisit, Blendi Klosi prezantoi sot një listë me 16 zonat e mbrojtura në Shqipëri të cilat i ka cilësuar...

Lajmet e fundit