Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Bledian Koka

‘Legenat e Klan-it, b*th*irë’… Gazetari tregon si i shpëtoi dhunës në 21 janar: U thashë jam i TOP-it (RRËFIMI)

Në protestën e 11 majit, organizuar nga opozita u lënduan 5 kameramanë, mes të cilëve edhe gazetari i Top Channel Besfort Kryeziu. ...

Koka zë ngushtë Henri Çilin: Pse ndryshove qëndrim ndaj Ramës për 6 muaj?

Gazetari Bledian Koka ka vënë me 'shpatulla pas murit' gazetarin Henri Çili live në emision, kur e ka pyetur për qëndrimet e tij kundër...

Pse Rama nuk e hoqi dje xhaketën? Gazetari ngre dyshimet

Ndonëse kryeministri Edi Rama i hodhi poshtë të gjitha lajmet e publikuara se fundmi kryesisht në mediat online se lideri i qeverisë ka qendruar...

‘Rama po bën çmos të joshë deputetë si Rudina Hajdari’, Koka: Së shpejti do të takojë dhe Trump

Gazetari Bledian Koka i ftuar në ‘360 Gradë’  ka diskutuar në lidhjet me vendimin e opozitës për mandatet, si dhe zgjedhjet e parakohshme nëse...

Gazetari i kërkon ndjesë publike Elton Dedës: U nxitova (E PLOTË)

Ditën e djeshme, thirrja e fortë e këngëtarit Elton Deda për politikanët bëri xhiron e rrjetit.   ‘Hajduti thërret “kapeni hajdutin”!!...

Elton Deda sherr me gazetarin e njohur: I drejtohem të gjithë hajdutëve pa përjashtim

Kantautori, Elton Deda në një postim në rrjete sociale mbrëmjen e djeshme ka komentuar protestën e zhvilluar nga opozita. Ai ka...

Gazetari publikon VIDEON e fëmijës: Tmerr në SPILLE

Gazetari Bledian Koka publikon videon e një fëmije të infektuar nga ujërat e ndotura që po derdhen në Spille.   “Tmerr...

Gazetari: Rama vetëm i trashë, i pazgjuar nuk është! Ja çfarë bëri dje me videon e dëshmitarit X

"Rama vetëm i trashë dhe i pazgjuar politikisht nuk është", tha gazetari Bledian Koka duke iu referuar kryeministrit. Sipas tij kryeministri...

Lajmet e fundit