Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bledi strakosha

Personazhet publike thirrjeve protestuesve për t’u distancuar nga aktet e dhunës, Bledi Strakosha: Janë pasuria jonë e përbashkët

Personazhe të njohur publikë në Tiranë kanë shtuar thirrjet për distancim nga aktet e dhunës gjatë protestave të ditëve të fundit. ...

U infektua me koronavirus, shërohet moderatori i njohur: Nuk ishte e lehtë…

Gazetari dhe moderator i njohur Bledi Strakosha e ka fituar betejën me koronavirusin. Lajmin e ka bërë me dije vetëm gazetari...

Moderatori shqiptar flet hapur: Po, kam tradhtuar dhe më është shtuar dashuria

Moderatori i njohur Bledi Strakosha duket se nuk ka komplekse dhe vazhdimisht shprehet hapur. Të njëjtën gjë ka bërë edhe...

‘Nuk jam kryeministri, nuk kam asnjë përgjegjësi ndaj Shqipërisë’, moderatori shqiptar përlotet në trasmetim direkt

Bledi Strakosha është një nga moderatorët më të dashur për publikun shqiptar, por edhe ndër më të komentuarit, sidomos për dashurinë e tij të...

Moderatori shqiptar rrëfen momentin e vështirë në jetë: Si dola nga depresioni

Përveçse është moderator i suksesshëm, ai njihet edhe për videot e tij me dron. Ndërsa ishte i ftuar në “Pasdite në Top Channel’ ndër...

Moderatori i njohur shokon publikun shqiptar me këtë VIDEO+18

Moderatori i njohur shqiptar Bledi Starkosha, i famshëm për videot e tij me dron, ka tronditur ndjekësit në rrjetet sociale me një video të...

Lajmet e fundit