Tirana
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
45 %
3.6kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bledi Shkembi

Skënderbeu “ngec”, Teuta tregon “muskujt” përballë korçarëve

Ka përunduar me rezultatin 0-0 miqësorja mes Skënderbeut dhe Teutës që u luajt pasditen e  sotme në Korçë.  Skënderbeu nuk ka...

Bledi Shkëmbi emërohet në stolin e Kombëtares: Një ëndërr për mua!

Pas një karriere mbi 16-vjeçare si futbollist profesionist, ish-kapiteni i Skënderbeut dhe lojtar i shumë skuadrave në Shqipëri, por edhe jashtë, Bledi Shkëmbi është...

Ish-kapiteni i Skënderbeut në rolin e analistit, “ankohet” gazetarja: S’na u ndave o Bledi Shkëmbi

Bledi Shkëmbi tashmë ka hequr dorë nga futbolli i luajtur. Ish-kapiteni i Skënderbeut ushtron profesionin e analistit sportiv në studion e Supersport, pas ndeshjeve...

Futbollistë e gazetarë nuk përmbahen në studion e Top-Channel, presin gjysmëfinalen me këngë e valle

Gjatë kohës që emsioni “Le Rendez Vous" në Top-Channel ishte “off records”, të pranishmit në studio kanë shfrytëzuar momentin për të kënduar dhe kërcyer....

“Faleminderit legjendë”, korçarët përshëndeten me kapitenin Shkëmbi

Pas më shumë se 18 vitesh karrierë si profesionist, Bledi Shkëmbi vari sot këpucët në gozhdë. 36 vjeçari mbylli karrierën pas suksesit të gjashtë...

Futbollisti shqiptar baba për herë të dytë: U bënë dy princesha

Kapiteni i Skënderbeut, Bledi Shkëmbi është bërë baba për herë të dytë. Është vetë korçari që ka njoftuar miqtë dhe fansat në rrjetet sociale...

Lajmet e fundit