Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bledi Mane

Bledi Mane i “shënon” 4 gola Ersekës, OSHEE i pret energjinë Ledion Liços

Gazetari Bledi Mane ironizon ata të cilët thotë se e kërcënuan pasi denoncoi se moderatori i “Top Channel”, Ledion Liço, nuk paguante prej 10...

Aktori i “Portokallisë” reagon ndaj statusit të Bledi Manes: Shumë hormone seksuale në shkrimet e tua

Aktori i spektaklit “Portokalli” Erion Isai ka reaguar pas statuseve të bëra nga gazetari Bledi Mane lidhur me termin e përdorur për banorët e...

Për kolonjarët, ersekarët dhe erseksit…

Nga Bledi Mane Dje ishte nje tjeter dite e zakonshme per mua. Shi, ftohte, pune, artikulli i rradhes, telefonata te shumta, urime,...

Lajmet e fundit