Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bledi Mane

Gazetari publikon fotot: Jeta e shfrenuar e vajzës së Xhelal Mziut, e rrethuar nga luksi

Gazetari Bledi Mane ka publikuar sot në profilin e tij në Facebook, një sërë fotografish që tregojnë jetën luksoze të vajzës së kryebashkiakut demokrat...

Gazetari: Rektori i universitetit më të madh në Shqipëri ka një pasuri të frikshme

Gazetari Bledi Mane shkruan se Rektori i Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni ka një pasuri të frikshme. Sipas Manes, në emër të familjarëve të...

“Arditi jep shpirt, unë të lagi me shapmanjë”

Gazetari Bledi Mane ka reaguar për vdekjen e 17 vjeçarit  që humbi jetën në Sharrë.  Ai bën përgjegjës partinë, bashkinë e qeverinë për vdekjen...

“Lolita.” i kthen përgjigje Bledi Manes

Vetëm pak minuta pasi gazetari Bledi Mane postoi një shkrim ku pretendon se ka zbuluar tre personat që menaxhojnë faqen e njohur në Facebook,...

Gazetari thotë se kryeprokurori Llalla mashtroi për kërcënimet: Ja ku fshihet familja e tij në Gjermani

Gazetari Bledi Mane shkruan se kryeprokurori Adriatik Llalla mashtroi me kërcënimet në emër të tij që e detyruan të dërgojë familjen në Gjermani. ...

E quajti “kamzhik i Ramës”, shpërthen Mane ndaj Artur Zhejit: Unë të shk*** ty, Ramën dhe Bazen

Një koment i analistit Artur Zheji, për shkrimin e gazetarit Bledi Mane ku tregonte disa familjarë të politikanëve të djathtë të punësuar në institucionet...

Gazetari zbulon vendndodhjen e familjes së Adriatik Llallës, a po rrezikon sigurinë e tyre?

Ndonëse Prokuroria e Përgjithshme nuk e ka konfirmuar dhe as mohuar, prej ditësh në media flitet për një kërcënim të kryerprokurorit Adriatik Llalla. Sipas...

Edhe emrat e Berishës e Bashës në kosh plehrash, por në Vjenë, aty ku ndodhet kryeministri Rama (Foto)

Gazetari Bledi Mane ka sjellë në profilin e tij dy fotografi nga Vjena, ku dallohet i shkruar një miks emrash mes atij të Sali...

Gazetari sulmon keq Flamur Nokën: Ministri më anadollak i Berishës, zhuls e i trashë

“Muli, Muli...Saimiri ta nguli”! Nga Bledi Mane Tipike tingellon. Tipike nga ato dashurite dhe adhurimet e fshehura qe prej turpit per...

Cilët janë 9 deputetët e Kuvendit të Shqipërisë pa diplomë gjimnazi?

Nëntë deputetë të Kuvendit të Shipërisë rezultojnë të jenë pa diploma gjimnazi sipas gazetarit Bledi Mane. Gazetari shprehet se dy deputetë të...

Lajmet e fundit