Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bledi Mane

Bledi Mane: Ja pse do merrem me Armina Mevlanin (Video)

Gazetari i njohur Bled Mane, i cili duket si” armiku” numër një i familjes Berisha ka treguar në një intervistë për “Mos i fol...

“Angela Merkel një lavire bulevardi, shqiptar mendjen e ke ne mes të bythës”

Gazetari Bledi Mane u ka shkruar të gjithë shiptarëve që janë larguar nga Shqipëria për një vend më të mirë, teksa thotë se “...

Gazetari i njohur jep “lajmin e rëndësishëm” për lexuesit: Javës tjetër çel Pjeshka

Gazetari i njohur dhe shpeshherë i pakursyer ndaj personaliteteve publikë, Bledi Mane, që nga java tjetër do sjellë për të gjithë lexuesit një webfaqe....

“Ku ka b*thë Çani të largohet”, gazetari zbulon detaje nga e shkuara e moderatorit të “Zonë e Lirë” që u pasurua “frikshëm”

Pas deklaratës së bujshme të moderatorit Arian Çani që u shpreh se do largohej nga Shqipëria për faktin se sipas tij ky vend po...

Kumbaro, Ademi dhe Çela nën “shënjeshtër”: Tre gra mediokre më në fund bënë një punë përsëmbari, pyetën tutorët e tyre dhe…

Ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro, drejtoresha e TKOB Zana Çela dhe kryebashkiakja e Shkodrës Voltana Ademi “më në fund e bënë një punë përsëmbari”....

Erik Fullani lumë të sharash ndaj Bledi Manes: Po të bëj thirrje publike, nëse përmend edhe një herë..

Përplasja mes gazetarit Bledi Mane dhe djalit të ish Guvernatorit të BSH, Ardian Fullani, Erikut, ka marë përmasa të mëdha ditën e sotme kur...

E quajti “copë m*ti e drogaxhi”, gazetari i përgjigjet Erik Fullanit: Në familjen tuaj vetëm hahej e dh*tej, peshonit 419 kile (PËRPLASJA)

I njohur si “Richboy” apo “Insta Boy”, djali i ish-guvernatorit të BSH, Ardian Fullani, Erik Fullani nuk është përmbajtur ndaj gazetarit Bledi Mane. ...

Publikoi të dhëna për mungesat në punë të Odeta Nishanit, kërcënohet gazetari

Gazetari Bledi Mane është kërcënuar sërish, kësaj here për shkrimin që ka publikuar për Zonjën e Parë të Shqipërisë, Odeta Nishani. ...

Gazetari njofton largimin e Llallës pas përplasjes me Donald Lu: Kryeprokurori ka ikur nga Shqipëria, zyra e shypit fsheh lajmin

Gazetari Bledi Mane shkruan se kryeprokurori, Adriatik Llalla është larguar nga Shqipëria pas përplasjes me ambasadorin amerikan, Donald Lu. Sipas Manes,...

Kryeprokurorit Adriatik Llalla dhe bashkëshortes, u refuzohet viza e SHBA, zbulohen dhe emrat e tjerë të drejtësisë

Prokurorit të përgjithshëm Adriatik Llalla dhe bashkëshortes së tij Djana Llalla i është refuzuar viza për të hyrë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës....

Lajmet e fundit