Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bledi Mane

Plas në emision, gazetari-avokatit: Të q* ty, Mero Bazen dhe Edi Ramën (DEBATI-VIDEO)

Ka degjeneruar në sharje banale debati në emisionin “Arena”, mes gazetarit Bledi Mane dhe avokatit Altin Goxhaj. Të dy kanë debatuar...

Gazetari publikon faturat: Armina Mevlani pastron paratë te butiku në ‘Bllok’ me 45 mijë euro qira në vit

Gazetari Bledi Mane akuzon blogeren Armina Mevlani se pastron para në biznesin e saj me veshje në zonën e ish-Bllokut. Mane...

‘Po i kërkoj falje Tiranës edhe në emrin tuaj!’

Nga Bledi Mane-Public Enemy 1./ Në mesprillin e vitit të largët 1983, një grup i vogël fëmijësh përmetarë zbritën nga autobuzi...

Çfarë nuk u dëgjua në konferencën e Tahirit, gazetari provokon për TELEFONIN e Artan SANTOS

Ditën e sotme Saimir Tahiri përmes një konference të papritur, pasi u shpalli ‘luftë’ të gjithëve në rrugën e tij për drejtësi, dorëzoi edhe...

Gazetari s’përmbahet ndaj Muç Nanos: Qenie e pështirë, provincial pa leje në Tiranë që ka brenga nga femrat… (Video)

Gazetari Bledi Mane nuk e ka përmbajtur veten teksa ka komentuar “Provokacijan” e Mustafa Nanos, ku ky i fundit kritikoi për veshjet provokuese moderatoret...

Pas 45 vitesh…arrijnë t’ia zhysin kokën BLEDI MANES (VIDEO)

Gazetari i njohur Bledi Mane ka festuar ditëlindjen e tij të 45-të. Këtë moment të veçantë të jetës së tij Mane e ka festuar...

Poezia për inçestin e Rita Petros, provokon gazetari: Hapma derën o At, po zjej përbrenda

Poezia e Rita Petros, e titulluar, “Mallkimi i parë” vijon të shkaktojë debat të fortë në opinion publik shqiptar. Provokim këtë herë  lidhur...

Shpërthen gazetari: A do ketë bir k**ve ta ndihmojë kryeprokurorin Llalla të shpëtojë nga Vettingu?

Gazetari Bledi Mane, i njohur për akuzat dhe shpërthimet e tij  të drejtpërdrejta këtë herë ka shkruar për kryeprokurorin Adriatik Llalla dhe jetën luksoze...

Bledi Mane: Ja pse do merrem me Armina Mevlanin (Video)

Gazetari i njohur Bled Mane, i cili duket si” armiku” numër një i familjes Berisha ka treguar në një intervistë për “Mos i fol...

“Angela Merkel një lavire bulevardi, shqiptar mendjen e ke ne mes të bythës”

Gazetari Bledi Mane u ka shkruar të gjithë shiptarëve që janë larguar nga Shqipëria për një vend më të mirë, teksa thotë se “...

Lajmet e fundit