Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bledi mane vrasje

Studenti i gazetarisë bën thirrje publike për vrasjen e gazetarit Bledi Mane (Foto)

Një student gazetarie ka kërcënuar dhe ka bërë thirrje publike për vrasjen e gazetarit Bledi Mane. Studenti quhet Kevin Kola dhe sipas...

Lajmet e fundit