Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bledi gonxhe

Gonxhe i kthehet Babaramos: Për t’i gjetur faj Ramës, do të më fusësh në sherr me gruan (DEBATI)

Gazetari Ilir Babaramo dhe Blendi Gonxhe janë përfshirë në një debat sot në mbrëmje në emisionin “Open” në lidhje me vizitën e Edi Ramës...

Ceremonia e PD për Ditën e Rinisë, dhjetoristi Bledi Gonxhe sulmon Berishën: Studentë hapni sytë, ja çfarë na tha Saliu në ’90

Një nga studentët e dhjetorit '90 Bledi Gonxhe ka selmuar ish-kryeministrin Sali Berisha pas ceremonisë së zhvilluar ditën e sotme në Qytetin Studenti nga...

Lajmet e fundit