Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
23 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

Bledi Cuci

Rrjedhja e të dhënave nga hakerat, Çuçi: Lista e publikuar nuk është pjesë e databasë-s tonë, po hetojmë me FBI dhe Microsoft

Ministri i Brenshëm Bledi Çuçi ka ritheksuar se të dhënat për afro 105 mijë shtetas shqiptarë, sipas deklarimeve publike, nuk kanë lidhje me sistemin...

Salianji-Çuçit: Porositësit e vrasjeve në Shqipëri fshihen në Dubai, kërkoni marrëveshje ekstradimi  

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji, i kërkoi, ministrit të Brendshëm se pse nuk ka një marrëveshje për ekstradimin e kriminelëve nga Dubai në...

Çuçi: Jemi shembulli më i mirë për goditjen e grupeve kriminale

 Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi, prezantoi në Kuvend dy marrëveshjet për sigurinë mes Shqipërisë, Britanisë së Madhe, si dhe Emirateve të Bashkuara Arabe. Në fjalën...

Sulmi kibernetik, reagon Çuçi: Në 6 pika kufitare TIMS është funksional, faleminderit partnerëve amerikanë…

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi ka reaguar për sulmin kibernetik që bllokoi dje sistemin TIMS. Çuçi me anë të një postimi në rrjetet sociale shkruan...

Nuk përjashtohet ajo e “vetë-zhdukjes”, ministri tregon pistat ku po hetohet për Ervis Martinaj

Vrasja dhe "vetë-zhdukja" janë dy ndër pistat që Policia e Shtetit po heton për biznesmenin e shumëkërkuar Ervis Martinaj. Ministri Bledi Çuçi u shpreh...

Çuçi tregon çfarë u gjet në Ambasadën e Iranit: U zunë në befasi, vepruam për arsye sigurie

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi, ka thënë mbrëmjen e kësaj të enjteje se Forcat Speciale shkuan në ambientet e Ambasadës së Iranit për arsye...

Ministri Çuçi tregon për herë të parë: Gledis Nano u shkarkua për atentatet e muajve të fundit! U rikthyen dhe parcelat me drogë

"Spunton finale e dhanë ngjarjet e muajve të fundit, të gushtit dhe të fundit të korrikut. Kur ulemi dhe flasim për një drejtor policie,...

“14 kriminelë u arratisën”, Çuçi për deklaratën e Nanos: Kur s’e di ai, vështirë ta dijë ministri! Do fillojmë hetimet, pysim edhe ish-drejtorin

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi, pas përfundimit të mbledhjes së qeverisë, në një deklaratë për mediat është pyetur në lidhje me deklaratën e bërë...

Muhamet Rrumbullaku emërohet drejtor i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit

Muhamet Rrumbullaku, ish-kreu i Agjencisë së Mbikqyrjes Policore, nga sot do të jetë drejtues i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit. Lajmin e ka dhënë...

Gazetarja: Gledis Nano i kishte shkëputur kontaktet me Çuçin, për efektivët që dyshonte se i financonte krimi dhe kokainën në Port

Gledis Nano, prej dy ditësh nuk është më në krye të Policisë së Shtetit pasi u shkarkua nga Këshilli i Ministrave. Shkak sipas ministrit...

Lajmet e fundit