Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1kmh
0 %
Enj
20 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

bledi çuçi

Mblidhet sot Kuvend, Salianji interpelancë me ministrin Çuçi (Rendi i ditës)

Sot do të mbahet seanca e radhës në Kuvend. Parlamenti nis në orën 10:00, ku do të diskutohet për disa projektligje. Po kështu në këtë...

Çuçi reagon për arrestimin e 31 policëve: Hetim model, të vendosur për të pastruar Policinë nga të korruptuarit

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi ka reaguar pas aksionit të Agjencisë së Mbukqyrjes Policore në bashkëpunim me SPAK që çoi në pranga 31 punonjës...

Operacioni ndërkombëtar kundër trafikut të klandestinëve/ Ministri Çuçi: Jemi të vendosur për të goditur çdo rrjet kriminal

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi ka reaguar për operacionin e policisë shqiptare me atë italiane dhe greke për shkatërrimin e 4 grupeve kriminale që...

Çuçi bën bilancin në 30-vjetorin e RENEA-s: Janë kryer më shumë se 2 mijë operacione të rrezikshme…

Sot është zhvilluar ceremonia e krijimit të 30-vjetorit të krijimit të RENEA-s, ku në këtë ceremoni ka mbajtur fjalën dhe ministri i Brendshëm, Bledi...

Vrasja e policit në Lezhë, Çuçi njofton vendimin: Saimir Hoxha do të shpallet “Dëshmor i Atdheut”

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi ka reaguar për ngjarjen e rëndë të ndodhur gjatë ditës së sotme në Lezhë, ku efektivi i policisë Saimir...

Ministri Çuçi bën paralajmërimin e FORTË: Me zjarrin nuk luhet as bëhet shaka, zjarrvënësit do të përballen me ligjin

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi ka paralajmëruar se do të përballen me ligjin të gjithë ata që shkaktuan zjarre, duke rrezikuar jetën e njerëzve...

Ambasadorja Kim me mesazh nga Kakavija: Tregohuni të zgjuar dhe të pamëshirshëm përballë krimit

Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim dhe ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi ndodhen në Kakavijë. Qeveria e SHBA-së i ka dhuruar disa pajisje Policinë së Shtetit...

“Nuk do tolerojmë askënd”, Çuçi: IKMT ka nisur me shembjen e ndërtimeve pa leje në Durrës

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi thotë se Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit (IKMT) ka nisur me shëmbjen e ndërtimeve pa leje në Durrës. Janë...

Lajmet e fundit