Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bledar Zaganjori

Firmos Thoma Gëllçi, ish-drejtuesit e lartë të Top-Channel dhe Digitalb marrin poste në RTSH

Radio Televizioni Shqiptar ka konfirmuar emërimin në poste drejtuese të Rezart Agës dhe Bledar Zaganjorit. Dy ish-drejtuesit e lartë të Top-Channel, pas largimit nga...

Sokol Balla flet pas emërimit si drejtor i lajmeve në “TCH”, u prezantua nga Vjollca Hoxha

Gazetari Sokol Balla rikthehet në krye të Departamentit të Informacionit në Top Channel. Drejtuesi i njohur i emisionit politik “Top Story” do të jetë...

Lajmet e fundit