Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Bledar Shella

Shoqata e Bankave zgjedh kryetarin e ri të Bordit Mbikqyrës, kush është Bledar Shella dhe kë zëvendëson

Asambleja e Anëtarëve të Shoqatës Shqiptare të Bankave (AAB), zhvilloi sot mbledhjen e radhës në të cilën u mbajtën dhe zgjedhjet, sipas statutit, për...

Lajmet e fundit