Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
80 %
1kmh
1 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
4 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

Bledar Selmanaj

Vrau 25 vjeçarin në Vlorë, Bledar Selmanaj tenton të arratiset nga Burgu i Peqinit, thyen sigurinë por e kapin gardianët

Bledar Selmanaj, autor i vrasjes së 25 vjeçarit Xhulian Bullari në Vlorë, tenton të arratiset nga Burgu i Peqinit. Mësohet se Selmanaj ka thyer...

Dyshohet se vrau Xhuljano Bullarin në Vlorë, Bledar Selmanaj tenton të vetëvritet në burg

Bledar Selmanaj, autori i dyshuar i vrasjes së Xhuljano bullarit në Vlorë, ka tentuar vetëvarjen në ambientet e burgut të Perqinit. Ka qenë ndërhyrja e...

“Vareni në shesh”, vrasja e Xhuljano Bullarit në Vlorë, flet nëna e autorit të dyshuar: Më 5 gusht kishte dalë nga burgu, ditën e...

Nëna e 39-vjeçari Bledar Selmanaj, i cili akuzohet për vrasjen e 25-vjeçarit Xhuljano Bullari, ka folur në lidhje me ngjarjen. Ajo është shprehur se djali...

Vrau shokun për 100 kg drogë, togat e zeza të Vlorës lënë në qeli Bledar Selmanajn

Gjykata e Vlorës ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për Bledar Selmanajn, i cili akuzohet për vrasjen e 25-vjeçarit Xhulian Bullarit. 39-vjeçari nuk...

U njohën në qeli, dëshmia e Selmanajt: Negociova për 100 kg hashash, shkëmbimi u bë në Elbasan, miqtë e Xhuljan Bullarit dhanë para false

Xhuljan Bullari, 25 vjeçari i vrarë 5 ditë më parë në Vlorë dhe autori i dyshuar Bledar Selmanaj, ishin miq me njëri-tjetrin. U njohën...

“S’janë rrobat e mia dhe as arma ime”, Bledar Selmanaj autori i dyshuar i vrasjes së 25-vjeçarit në Vlorë mohon krimin në Komisariat (Provat...

Bledar Selmanaj, është arrestuar nga Policia pasi është autor i dyshuar i vrasjes së 25 vjeçarit Xhuljan Bullari në Vlorë, 5 ditë më parë....

Autori i dyshuar i vrasjes së 25 vjeçarit Xhuljan Bullari, dy ditë pas ngjarjes Bledar Selmanaj shkruante në Facebook: Jam biznesmen, serioz (FOTO)

Bledar Selmanaj, është arrestuar nga Policia pasi është autor i dyshuar i vrasjes së 25 vjeçarit Xhuljan Bullari në Vlorë, 5 ditë më parë....

U lirua nga burgu para dy muajsh, e shkuara e Bledar Selmanajt që u ARRESTUA në “Bllok”, VRAU Xhuljano Bullarin pas sherrit për BORXHIN

Bledar Selmanaj është arrestuar ditën e sotme si autori kryesor i vrasjes së Xhuljano Bullarit katër ditë më parë në Vlorë. Bëhet me dije se...

Lajmet e fundit