Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

bledar okshtuni

VIDEO-MESAZHI i Ndriçim Jonuzit nga arratia, reagon Rama: Ngjarja në Kavajë s’ka motiv politik, autori është militant i PD! Lulëzim bëhu burrë

Kryeministri Edi Rama reagon përsëri për ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme në Kavajë, ku mbeti i plagosur brenda zyrave të PD sekretari Bledar...

Plagosja në zyrat e PD në Kavajë, shpallen në kërkim drejtori i Policisë dhe një punonjës: Rrahën sekretarin e PD dhe e qëlluan me...

Dorjan Troplini dhe Markel Shtylla janë dy të rinjtë e tjerë që janë shpallur në kërkim për plagosjen e ndodhur pasditen e djeshme në...

“Ngjarje e rëndë”, Rama reagon për plagosjen në Kavajë dhe i bën thirrje Bashës: Bashkohu me mua!

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas ngjarjes së rëndë që ndodhi sot në Kavajë, ku Ndriçim Jonuzi (Tahiri) plagosi me armë zjarri 27-vjeçarin Bledar...

Reagon ashpër Petrit Vasili: Ky që ndodhi ishte një akt banditesk, ne na qeveris një kryespiun

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar lidhur me ngjarjen e rëndë që ndodhi sot pasdite në një nga selitë e PD-së në Kavajë,...

Ky është autori i plagosjes sot në Kavajë: Me dy mbiemra, i kërkuar nga Interpol Roma për vrasje (DETAJE)

Personi që shihni në foto është Ndriçim Jonuzi (Tahiri), i cili ka plagosur me armë 27-vjeçarin Bledar Okshtuni, sekretar i PD në Kavajë. Jonuzi...

Grida Duma flet nga zyra ku ndodhi plagosja, zbulon emrat e personave që qëlluan: Janë aktivistë të PS, dy punojnë në Policinë Bashkiake

Kandidatja për deputete e PD, Grida Duma e cila ndodhej afër selisë së PD në Kavajë ku ndodhi ngjarja e rëndë, ka folur për...

Lajmet e fundit