Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1kmh
0 %
Enj
20 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

Bledar Muca

“Vrasja e gangësterit britaniko-shqiptar”, mediat e huaja për Bledar Muçën: Shqiptarët pastrojnë para, lidhja me politikën në Belgjikë

Mediat e huaja i kanë kushtuar një artikull të detajuar hetimeve të prokurorisë në Belgjikë lidhur me vrasjen e shqiptarit Bledar Muça, i cili...

Ekzekutimi i Bledar Muçës në Belgjikë, gazetarja: Ishte i vetmi anëtar aktiv i grupit të Çapajve! E thërrisnin anglezi

Gazetarja Klodiana Lala ka treguar sot detaje nga ekzekutimi i Bledar Muçës në Belgjikë, i cili u qëllua për vdekje mbrëmjen e së shtunës...

Ekzekutimi i krahut të djathtë të “Çapjave”, DOSJET e Bledar Muçës, si i shpëtoi atentatit në 2016, vrasjet dhe sulmi ndaj policisë

Mbrëmjen e së shtunës në Anverse të Belgjikës mbeti i vrarë shqiptari Bledar Muça. U ekzekutua nga 2 persona teksa ishtë duke parkuar makinen...

Ekzekutimi i Bledar Muçës në Lushnjë, del në skenë një tjetër pistë: Menaxhonte disa lokale për baste dhe kumar, i kishte lënë në emër...

Bledar Muça, pronar i bar “PEDONALE” në qytetin e Lushnjes u ekzekutua me breshëri kallashnikovi dy ditë më parë, në biznesin në pronësi të...

Detaje nga operacionet e RENEA-s në disa qytete, shoqërohen dhjetëra persona, mes tyre edhe autori i plagosjes së katërfishtë në Tiranë (EMRI)

Forcat RENEA gjatë mbrëmjes së sotme kanë zhvilluar operacione të befasishme në Durrës, Lezhë dhe Shkodër, me qëllim kapjen e autorëve të vrasjes së...

Atentati ndaj Bledar Muçës në Lushnje, RENEA kontrolle të befasishme në 3 qytete për kapjen e autorëve

Një ditë pas atentatit te pedonalja në Lushnje, ku mbeti i vdekur 34 vjeçari Bledar Muça, RENEA ka ushtruar kontrolle të befasishme në 3...

Atentati ndaj Bledar Muçës në Lushnje, mjeti i autorëve ishte vjedhur në Vlorë, në makinë gjenden 2 kallashnikovë

Detaje të reja kanë dalë nga atentati i ndodhur mbrëmjen e djeshme në pedonalen e Lushnjes, ku u ekzekutua me breshëriu kallashnikovi 34 vjeçari...

Opozita me dy qëndrime për Lushnjen, Berisha s’pyet për DASH dhe i bën thirrje popullit të ngrihet, PD nxjerr Enkelejd Aliebajn

Partia Demokratike reagon për ngjarjen e rëndë që ndodhi mbrëmjen e djeshme në qytetin e Lushnjës, ku mbeti i vrarë biznesmeni Bledar Muça dhe...

Mesazh për kreun e Hakmarrjes për Drejtësi? Bledar Muça i martuar me mbesën e “Mustaqekuqit”, plumbi në zemër i mori jetën

Bledar Muça, pronar i bar “PEDONALE” në qytetin e Lushnjes u ekzekutua me breshëri kallashnikovi mbrëmjen e djeshme, në biznesin në pronësi të tij....

Ekzekutimi i Bledar Muçës në mes të Lushnjës, çfarë denoncoi ish-kryeministri Berisha kohë parë për Bar “PEDONALEN”

Bledar Muça, pronar i bar "PEDONALE" në qytetin e Lushnjes u ekzekutua me breshëri kallashnikovi mbrëmjen e djeshme, në biznesin në pronësi të tij....

Lajmet e fundit