Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bledar Mneri

Zbardhet vrasja në Dajt, zbulohet autori që e qëlloi me 2 plumba në kokë: Ka vrarë një polic

Zbradhet vrasja e Vasil Bibës që ndodhi në vendin e quajtur Zabel, Komuna Dajt si dhe autori i saj. Autori dyshohet të jetë shtetasi Bledar...

Lajmet e fundit