Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bledar Kajno

Vrasja e Asllan Kërtushës në Durrës, prokuroria kërkon masën “arrest në burg” për Bledar dhe Gëzim Kajnon

Prokuroria e Durrësit kërkon caktimin e masës së sigurisë “arrest në burg” për shtetasit Gëzim Kajno dhe Bledar Kajno, të dyshuar si autorë të...

Arrestohet nga policia vrasësi i Asllan Kërtushës, ngjarja dje në Durrës

Është arrestuar nga policia shtetasi Gëzim Kajno, 31 vjeç, i dyshuar si autori i vrasjes së Asllan Kërtushës, mbrëmjen e djeshme në qytetin e...

Lajmet e fundit