Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bledar hakorja

LIGJI ANTIMAFIA/ SPAK sekuestron pasuritë e trafikantit italian dhe atij shqiptar, bllokohet fabrika e prodhimit të plastikës në Shijak (EMRAT)

Struktura e Posaçme Antikorrupsion (SPAK) sekuestron pasuritë e një trafikanti italian të identifikuar si Giovanni di Cosimo si dhe një shtetasi shqiptar, Bledar Seferi...

Lajmet e fundit