Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

blackberry

BlackBerry i jep fund prodhimit të smartfonëve

Kompania kanadeze BlackBerry ka njoftuar se nuk do të prodhojë më smartfonë por do të fokusohet në zhvillimin e programeve dhe shërbimeve të ndryshme...

Lajmet e fundit