Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

black friday

Harrojeni ‘Black Friday’, kjo është dita me ofertat rekord për blerje në… (E PLOTË)

"Black Friday" është një nga ditët kur njerëzit turren drejt qendrave tregtare dhe dyqaneve për të përfituar nga uljet e kësaj dite. ...

Dyqanet në Shqipëri abuzojnë me ‘Black Friday’, shikoni dyndjet e njerëzve në SHBA (VIDEO)

‘Black Friday’ njihet si dita e uljeve të mëdha nëpër dyqane në gjithë botën. Në një video që tashmë është bërë...

Lajmet e fundit