Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

BKT grabitje

Gjendet një tjetër tenxhere me para të bankës që u grabit pranë Rinasit

Një tjetër tenxhere me para është gjetur nga policia në kuadër të aksionit “Patriot”. Tenxherja është gjetur në Bathore, pranë shtëpisë së Admir Çerpjes....

Identifikohet personi i 6-të në grabitjen e Rinasit, policia i është vënë mbrapa

Është identifikuar personi i gjashtë i përfshirë në grabitjen e parave të BKT më 9 shkurt të 2017-ës në rrugën e Rinasit. ...

15 telefona në përgjim për grabitjen në Rinas, mes tyre biznesmenë të rëndësishëm

Gjykata ka firmosur kërkesën e prokurorisë për të vënë nën përgjigjm 15 telefona të personave të rëndësishëm dhe që mund të kenë dijeni për...

Arrest me burg për Fation Xhyliun dhe Ditjon Memlikën, akuzohen për grabitjet e Rinasit

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë sot masën e sigurisë arrest me burg për Fation Xhyliu dhe Ditjon Memlika të akuzuar për grabitjet...

“Do të pyesim ty ne?”, drejtori i Policisë së Tiranës përplaset ashpër me gazetarin në studio

Gazetari Spartak Koka ka dhënë disa detaje të reja për personin që u ka dhënë informacion autorëve të grabitjes në Rinas. Bëhet fjalë për...

Ky është personi i pestë i akuzuar për grabitjet e bankave, shpallet në kërkim

Është identifikuar personi i pestë i akuzuar për grabitjet e parave të bankave në rrugën e Rinasit. Personi i dyshuar është...

Ben Blushi uron policinë e shtetit por ka një kërkesë për drejtuesit

Deputeti i LIBRA-s, Ben Blushi ka uruar Policinë e Shtetit për operacionin e organizuar sot ku u arrestuan` katër persona si të dyshuar për...

Kontroll nga ajri dhe me dhjetëra policë u angazhuan në operacionin “Patriot”, kush janë 4 të arrestuarit për grabitjet e bankave (FOTO-VIDEO)

Me dhjetëra forca policore janë angazhuar sot në operacionin “Patriot” që solli arrestimin e katër personave si të dyshuar për grabitjet e parave të...

Ky është njëri prej autorëve të grabitjes së parave të bankave, ish-ushtarak

Ditjon Memlika, 31 vjeç, është njëri prej katër të arrestuarve sot nga policia si autor i dyshuar i dy grabitjeve të parave të bankave...

Publikohet foto e një prej autorëve të grabitjes së BKT, ish-ushtaraku u arrestua në 2012 në Venecia

Ky që shihni në foto është Neim Avdulaj, 28 vjeç, i arrestuar sot nga Policia e Shtetit si autor i dyshuar të dy grabitjeve...

Lajmet e fundit