Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
35 %
5.1kmh
0 %
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

Bjordi

Bjordi, konkurrenti që lë shtëpinë e “Big Brother”

Bjordi është konkurrenti që ka lënë shtëpinë e Big Brother VIP këtë të martë. Ai ishte pjesë e katër banorëve që dolën në nominim...

VIDEO/ Luizi i frikësohet hyrjes së ish të dashurit të Kiarës në shtëpi, Bjordi e ngatërron Butrintin me Ylli Bakën

Gjatë ditëve të fundit e kemi parë Luizin që ka përmendur shumë herë ish-të dashurin e Kiarës. Edhe mëngjesin e sotëm këngëtari po i...

VIDEO/ “Kur ta kuptoni që fjala publiku këtu s’ka vlerë”, Bjordi dhe Olta bisedojnë për finalen, aktorja: Zemër përballë ke fituesen!

Banori më i ri i shtëpisë së Big Brother Vip, ishte regjisori Bjordi Mezini. Sapo u fut sigurisht që u bë pjesë e grupit...

Historia e dashurisë që theu tabutë, 4 vite nga ndarja e saj Bjordi flet për mungesën e Adelës: E kujtoj shpesh, ka qenë…

Të gjithë e mbajnë mend historinë më të bukur të dashurisë të lindur brenda mureve të “Big Brother”. Bjordi Mezini dhe Adelajda Xhamani jetuan dashurinë...

Lajmet e fundit