Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bjondje

Fjolla Morina ndryshon look, nga brune bëhet bjonde (FOTO)

Këngëtarja sexy, e cila është nëna e dy vajzave, Fjolla Morina ka zgjedhur që këyë fillim viti të vijë ndryshe dhe më tërheqëse se...

Lajmet e fundit