Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bjond

Majk i habit të gjithë me ndryshimin në pamje, bëhet bjond (FOTO)

Majk është një ndër reperet më të ndjekur shqiptarë. Këngët e tij kthehen menjëherë në hite dhe marrin miliona klikime në Youtube. ...

Lajmet e fundit