Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bjeshket e rugoves

Familja Berisha fundjavë në Parkun e Rugovës, ish-kryeministri poston fotot e veçanta me nipin dhe mbesën

Ish kryeministri Sali Berisha ka vendosur të braktisë gjirin e Lalëzit këtë fundjavë për t’u rikthyer në Alpet Shqiptare. Berisha ka...

Lajmet e fundit