Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bjeshke

‘S’koka shumë ftoftë’, Haradinaj sfidon të ftohtin e bjeshkëve, lahet në liqenin e ngrirë (VIDEO)

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjithnjë ka treguar se është shumë sportiv dhe vazhdimisht ngjit majat e maleve në këmbë. Mirëpo,...

Lajmet e fundit