Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

biznesnin

AKU në aksion, bllokon dhe gjobit biznesin e mishit, si u kap PRONARI duke therur pa…

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit, në një konunikatë shpërndarë për mediat bën me dije nse në këtë periudhë të temperaturave të larta e shtimit të...

Lajmet e fundit