Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E shtunë, 10 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

biznesmenia

Mashtronte punonjëset për pagat dhe sigurimet shoqërore, biznesmenia përfundon në Prokurori

Një biznesmene në Gjirokastër është kallëzuar në Polici nga punëtoret e firmës pasi prej muajsh nuk u ka paguar pagat dhe sigurimet shoqërore. ...

Lajmet e fundit