Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
9 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Biznesmeni shkon në shtëpinë e punonjëses

Drejtori shkon në shtëpinë e punonjëses, sheh ndërtesën e shkruan: Pallati ka vetëm 5 vjet, a duhet arrestuar ndërtuesi dhe inxhinieri??? (KONSTATIMI)

Një punonjëse e kompanisë së drejtorit të Përgjithshëm të Drejtorisë Detare Paulin Ndreu, ka shkuar tek pronari i vet dhe ka kërkuar ndihmë sepse...

Lajmet e fundit