Tirana
broken clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
13 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

biznesmeni libanez

Biznesmeni Fadi Mitri braktis Shqipërinë, largohet nga Rinasi së bashku me familjen (Foto)

Biznesmeni libanezo-amerikan Fadi Mitri, përfaqësuesi i kompanisë “Omnix Albania”, i cili u dhunua barbarisht disa ditë më parë në autostradën Tiranë-Durrës nga persona ende...

Dyshohet si i përfshirë në rrahjen e biznesmenit libanez, gjykata mban në burg Krajën për lëndë narkotike

Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për shtetasin Skënder Kraja. Ai akuzohet për “prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike”...

“E qëlluan 10 herë në kokë me shkop bejsbolli”, gazetarët investigativë hedhin dritë mbi shkaqet e rrahjes së biznesmenit

"10 herë është qëlluar në kokë me shkop bejsbolli biznesmenin libanez, Fadi Mitri, tre autorët e dyshuar të cilët u ndaluan sot nga policia",...

Policia identifikon dhe shoqëron autorët e dyshuar të rrahjes së biznesmenit libanez

Policia e Tiranës dhe ajo e Durrësit kanë identifikuar dhe kanë shoqëruar autorët e dyshuar të rrahjes së biznesmenit amerikano-libanez, Faad Mitri. ...

Berisha flet për plagosjen e biznesmenit: U përpoqën ta vrisnin, do bëjë investimin më të madh në Shqipëri

Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur për plagosjen e biznesmenit amerikano-libanez, i cili u dhunua mesditën e sotme nga disa persona të paidentifikuar. ...

Dhunohet biznesmeni në Tiranë, ministrat me urgjencë në spital, policia sqaron ngjarjen

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur mesditën e sotme në Tiranë, ku një biznesmen amerikano-libanez është dhunuar rëndë. Mediat shkruajnë se biznesmeni është...

Lajmet e fundit