Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Biznesmeni kosovar

Sherr mes shqiptarëve në Finlandë, biznesmeni kosovar plagos tre persona

Mësohet se një biznesmen 32-vjeçar nga Kosova, i cili jeton dhe ushtron aktivitetin e tij në Finlandë,  ka plagosur tre shqiptarë në zonën e...

Lajmet e fundit