Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Biznesmeni i njohur

Aksidenti tragjik në Gjilan, viktima biznesmeni i fuqishëm (Video)

Aksidenti tragjik në Gjilan mesditën e sotme tronditi të gjithë Kosovën, ku mbetën të plagosur 20 persona dhe biznesmeni i njohur i furrave 'Qerimi',...

Lajmet e fundit