Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Biznesmeni i njohur tregon historinë me Flori Mumajesin: M’u rrënqeth gjithë trupi dhe u frikësova…

Biznesmeni i njohur tregon historinë me Flori Mumajesin: M’u rrënqeth gjithë trupi dhe u frikësova…

Ka vetëm pak javë që Flori Mumajesi ka lançuar këngën ‘Thjesht të du’ dhe menjëherë u pëlqye nga publiku. Nuk kaloi...

Lajmet e fundit