Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

biznesmeni i njohur shqiptar

Biznesmeni i njohur shqiptar zbulon arsyen se përse nuk i preferon pushimet në Maldive, por në Ksamil

Është një nga njerëzit më të pasur të Ballkanit dhe shumë herë është cilësuar si shqiptari më i pasur, por për Behgjet Pacollin është shumë...

Lajmet e fundit