Tirana
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
9 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

biznesmeni ethem ramadani

E vërteta për ndarjen e Inva Mulës, ja fotoja që përgënjeshtron mediat (Foto)

Sopranoja e famshme shqiptare Inva Mula, u përfol në mediat dhe portalet në vend, se është ndarë nga bashkëshorti i saj Ethem Ramadani. ...

Lajmet e fundit