Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Biznesmeni amerikan: Kam prova që kompania

SKANDALI / Biznesmeni amerikan: Kam prova tronditëse që kompania e skanimit pagoi ryshfet në Shqipëri

Një përplasje mes kompanisë amerikane që prodhon pajisje skanimi, “OSI Systems”, dhe partnerit të shitjeve, biznesmenit të famshëm amerikan Carson Block, ka nxjerrë në...

Lajmet e fundit