Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Biznesmenëve Hysa

Biznesmenëve Hysa u vdiq nëna gjatë arrestimit, kërkohet përjashtimi i prokurores së çështjes: Kush e dha këtë urdhër diktatorial?

Nëna e dy biznesmenëve Agron dhe Kujtim Hysa, vdiq gjatë arrestimit të tyre në mbrëmjen e së enjtes.  Avokati i tyre...

Lajmet e fundit