Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

biznesmene

Pandemia i bën të pasurit më të pasur, shtohen zerot në llogaritë e tyre bankare

Pandemia shkaktoi një rënie të ekonomisë për të gjithë qytetarë. Shumë biznese u detyruan të mbyllin aktivitetin, mirëpo pasuria e miliarderëve është rritur për...

Evazion fiskal 30 milionë euro, biznesmenia e njohur kërkon të lirohet: Jam e sëmurë

Biznesmenia e firmës ‘’SHPRESA sh.p.k.’’ Shpresa Joanidhi dëshmoi për herë të parë në seancën e sotme gjyqëosore për 15 biznesmenët e arrestuar për evazionin...

Urdhëri i Cakajt, kush janë konsujt e nderit që do u hiqet targa CD, mes tyre biznesmenë të fuqishëm (LISTA E PLOTË)

Ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj komunikoi në një deklaratë për shtyp masën për heqjen e targave diplotike për konsujt e nderit. ...

Terrorizonin biznesmenët, i merrnin AKSIONE me dhunë e shantazh, si vepronte banda (EMRAT)

Erjon Llapushi dhe Sajmir Fraholli prej më shumë se dy muajsh ndodhen në qelitë e paraburgimit  pasi terrorizonin biznesmenët në Pogradec duke i dhunuar dhe bërë...

Sherr në Vlorë, policët përplasen fizikisht me biznesmenët në plazh (DETAJE)

Një përplasje fizike raportohet të ketë ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në Vlorë. Mësohet se efektivë të policisë bashkiake janë...

Protesta e kuksianëve, Shehaj u përvishet biznesmenëve: Këta kapitalistë, të hurit e të litarit…

Deputeti i PD, Agron Shehaj ka reaguar pas konferencës së Dhomës së Tregtisë të mbajtur ditën e sotme, ku biznesmenët dënuan ashpër protestën e...

Flet për herë të parë Olesia Duka: Mora 900 mijë euro borxh se më kërcënuan dy vëllezërit biznesmenë

Ka dhënë sqarime për herë të parë, Olesia Duka, stomatologia 38-vjeçare nga Tirana, e cila ësjhtë arrestuar me urdhër të Prokurorisë së Durrësit për...

Biznesmenët e arrestuar për mashtrim, kush është koka që ideoi skemën (DETAJE)

Dalin detaje të reja nga skema e mashtrimit me TVSH, ku ditën e djeshme u arrestuan 6 biznesmenë dhe 6 të tjerë u shpallën...

Rëfimi i përlotur i biznesmenes që shpërndau videon e Florencit në media: Gazetarja e newsbomb.al më pyeti…

Gjatë protestës për Florenc Beqiraj, i cili u masakrua në Francë ka folur edhe aksioneria e platformës “Digitalb”, Valentina Taipi, e cila shpërndau videon...

Vodhën energjinë elektrike, paditen në polici 22 abonentë, mes tyre dy biznesmenë (EMRAT)

Kontrollet e ditëve të fundit në rajonin e Shkodrës kanë zbuluar abuzues të shumtë me energjinë elektrike. Pavarësisht apeleve të shumta, janë...

Lajmet e fundit