Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

biznesmene vidhnin energjine

Shoqërohen në polici 10 biznesmenë, OSHEE thyen të “fortët” e Shkodrës dhe Lezhës

Forcimi i masave ndaj debitorëve dhe procedimet në polici të vjedhësve të energjisë elektrike në rajonin Shkodër, ku përfshihet Lezha, Shëngjini, Puka, etj, po...

Lajmet e fundit