Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

biznesmend

Zbulohet mashtrimi, arrestohet biznesmeni i fuqishëm në Tiranë (EMRI)

Ndalohet me urdhër të prokurorisë biznesmeni i fuqishëm në Tiranë dhe dy shtetas të tjerë. Mësohet se është arrestuar Dritan Llanaj,...

Lajmet e fundit