Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
52 %
0kmh
0 %
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
16 °
Hën
15 °
Mar
10 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

biznesmen

Tritoli në pallatin e biznesmenit në Shëngjin, arrestohet pas 3 vitesh porositësi

Është arrestuar pas vitesh personi që porositi që t’i vihej tritol objektit të ndërtimit të biznesmenit Liman Gjoka në zonën e Ranës së Hedhur...

Akuzohet se porositi vrasjen e biznesmenit në Tiranë, Suel Çela kërkon nga arratia ndryshimin e masës së sigurisë

I shumëkërkuari Suel Çela nga arratia i ëhstë drejtuar GJKKO dhe kërkon t’ i ndryshohet masa e sigurisë nga arrest në burg, në një...

E RËNDË/ Biznesmeni grek përdhunon të miturën shqiptare në Greqi, adoleshentja ishte praktikante në kompaninë e tij

Një gjykatë greke ka shpallur fajtor dhe ka dënuar me 4.5 vite burg biznesmenin 53-vjeçar, që ka ngacmuar seksualisht dhe ka përdhunuar në mënyrë...

“Kur dëgjova të shtënat, po i jepja vjehrrës për të ngrënë”, flet kunata e 49-vjeçarit që iu bë atentat në lokal: Edmondi nuk ruhej

Ekzekutimi i Edmond Papës pak ditë më parë në një lokal në Tiranë, është sjellë në vëmendje nga “Në Shënjestër”, duke zbuluar detaje të...

Shoqja e 22 vjeçares që u dhunua barbarisht në Tiranë: Joy ishte e lidhur me një person të rëndësishëm, dukej si biznesmen! Nuk flas...

Shoqja e Joyt, 22-vjeçares që është dhunuar barbarisht në Tiranë dhe ndodhet në koma prej muajsh, ka rrëfyer detaje të reja. Ajo ka të...

DETAJE nga vrasja në Tiranë, Edmond Papa tentoi të godasë me tavëll duhani autorin e maskuar

Detaje të reja janë zbardhur nga vrasja e Edmond Papës mbrëmjen e sotme në Tiranë, në zonën e “Komunës së Parisit”. Fillimisht 49-vjeçari mbeti i...

Shpërthen në flakë dhe digjet Mercedesi i biznesmenit në Lezhë (EMRI)

Një makinë tip Mercedes Benz në pronësi të biznesmenit lezhjanë Ndue Pjetrushi ka shpërthyer në flakë dhe është djegur plotësisht në orët e para...

Misteri i zhdukjes së Ervis Martinajt, zbardhet çfarë kanë thënë para hetuesve dy kushërinjtë Avdylaj

Prej më shumë se dy muajsh i zhdukur, Prokuroria e Tiranës, vijon hetimet  për  të shumëkërkuarin Ervis Martinaj, fati i të cilit mbetet ende...

Kishin plan për të ekzekutuar biznesmenin, gjykata e Elbasanit lë në burg dy të arrestuarit që u kapën me arsenal armësh

Gjykata e Elbasanit ka caktuar sot masën e sigurisë “arrest me burg” për Luis Gaxhin dhe Rigers Spahiun, të cilëve pak ditë më parë...

“Jam i ngopur me para dhe luks”, Pacolli: Më vjen keq që nuk m’u dha mundësia që të udhëheq Kosovën

Biznesmeni i njohur kosovar, Behgjet Pacolli, ka thënë se nuk do të ndalet asnjëherë së punuari për Kosovën. Përmes një postimi në Facebook, politikani shkruan...

Lajmet e fundit