Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Biznesi ul qepenët, VENDET ku do protestohet NESËR

Biznesi ul qepenët, VENDET ku do protestohet NESËR

Ditën e nesërme biznesi i vogël ul qepenët dhe del në protestë. Pas mbledhjes në selinë e PD-së u vendos që...

Lajmet e fundit