Tirana
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
9 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

biznesi i vogel

Kreu i Shoqatës së Biznesit të Vogël fushatë për PD: Basha kryeministër do na ulë taksat, jam shumë entuziast sot!

Kreu i Shoqatës së Biznesit të Vogël dhe të Mesëm, Albert Nasto është shfaqur sot krah kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha, duke deklaruar...

Nxjerrja e vendit nga kriza, BASHA rendit premtimet për ekonominë: 300 euro rroga minimale (BIZNESI I VOGËL DHE TAKSAT)

Nga Fieri, kreu i PD-së Lulzim Basha paraqiti disa prej pikave të programit të selisë blu për sa i përket zhvillimit ekonomik duke u...

‘Mezi nxjerrim bukën e gojës’, Basha nga Lezha: Me të ardhur në pushtet…

Kryetari i PD, Lulzim Basha teksa takoi sot pronarët e biznesit të vogël në Lezhë u shpreh se 'me të ardhur në pushtet, i...

Nisin ethet e TVSH-së te biznesi i vogël: 10 korriku afati i fundit për të deklaruar e paguar

10 korriku është afati final kur rreth 10 mijë biznes, që kanë hyrë në skemën e TVSH-së pas uljes së pragut nga 5 në...

Vasili akuzon Ramën: Kryeministri kundër FMN dhe Bankës Botërore, do të shkatërrojë biznesin e vogël

Pas deklaratës së kryeminstrit Edi Rama gjatë takimit me përfaqësues të biznesit të vogël ku tha se TVSH nuk është problem për bizneset e...

Rama i kthehet përfaqësuesit të biznesit të vogël: Ku i gjeni këto shifra?

Kryeministri Edi Rama gjatë takimit të zhvilluar me biznesin e vogël ku u diskutua për taksën e biznesit të vogël, përfaqësues të biznesit e...

Rama bizneseve të vogla: Problemi juaj nuk është TVSH-ja, GËNJENI

Kryeministri Edi Rama dhe ministri i Financave Arben Ahmetaj Ahmetaj kanë zhvilluar një takim e përfaqësuesit e bizneseve. Në fjalën e...

Tjetër protestë, bizneset ulin qepenat

Mesditën e sotme pritet të zhvillohet një protestë nga biznest në qytetin e Pogradecit. Biznesi do të ulë qepenat në shenjë proteste për...

Biznesi i vogël sot ul qepenat, ministri Ahmetaj jep lajmin e mirë e bën dhe një thirrje

Ministri i Financave dhe Ekonomisë Arben Ahmetaj, në bashkëbisedimin me mediat në kuadër të procesit të informimit të biznesit të vogël, që përfshihet në...

Sot ulen qepenet, Ahmetaj informon bizneset e vogla: Nuk jeni ju fokusi jonë. Opozita gënjen kur thotë se do ketë rritje çmimesh (PREMTIMI)

Biznesi i vogël ka paralajmëruar sot uljen e qepeneve në shenjë protestë kunder vendosjes së TVSH-së. Ndërsa lidhur me këtë ministri i Financave dhe...

Lajmet e fundit