Tirana
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
9 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

biznesi i vogel tvsh

Biznesi i vogël, Ahmetaj: 10 mijë tatimpagues do të preken nga ulja e pragut të TVSH-së (SHIFRAT)

Ministri i Financave dhe Ekonomisë Arben Ahmetaj po zhvillon një dëgjesë në Komisionin e Ekonomisë lidhur me TVSH që do i vendoset biznesit të...

Biznesi i vogël paralajmëron protesta nëse qeveria s’tërhiqet nga vendimi për TVSH

Albert Nasto, Kryetar i Shoqatës të Biznesit të vogël i ftuar në emisionin "Ekopolitikë, paralajmëron protesta nëse qeveria nuk tërhiqet nga përfshirja në TVSH...

Lajmet e fundit