Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

biznesi i madh

Kërkuan fitimin e munguar nga qeveria, Veliaj ua ‘mbledh’ biznesmenëve të mëdhenj: Mjafton te shisni Ferrarin! Ja lista e makinave luksoze që zotërojnë (E...

Në këtë periudhë pandemie ku qeveria po përpiqet që përmes paketave ekonomike të ndihmojë shtresën që preket nga kjo krizë, familjet, biznesin e vogël...

Situata e krijuar nga koronavirusi, Spiropali tregon si do mbështetet biznesi i madh

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, në një intervistë për emisionin “Në Fokus”, ka dhënë detaje të paketës me të cilën qeveria synon...

Ministri Ahmetaj del në konferencë live dhe merr një vendim të rëndësishëm për bizneset e mëdha

Ministri i Financave dhe Ekonomisë, Arben Ahmetaj u jep një urdhër të prerë kompanive të mëdha të biznesit në vend, në kuadër të aksionit...

Ministri Ahmetaj merr një vendim të prerë për biznesin e madh: Nga janari askush nuk do të lejohet më!

Ministri i Financave dhe Ekonomisë, Arben Ahmetaj deklaroi sot se nga viti i ardhshëm biznesi i madh nuk do të lejohet të abuzohet me...

Lajmet e fundit