Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

biznesi i basteve

Biznesi i basteve sportive/ Shqiptarët bashkëpunojnë me mafian romane, dalin emra (Video)

Antiamfia Italiane ka vënë përsëri në shenjestër klanet kriminale shqiptare dhe mafian romane, të përfshirë në afera biznesi të paligjshëm, siç është ai i...

Lajmet e fundit