Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
76 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
16 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bizneset e hapura

PUBLIKOHET LISTA E GJATË/ Ja bizneset që lejohet të qendrojnë HAPUR nga e hëna dhe RREGULLAT që duhet të zbatojnë

Ashtu sikurse njoftoi ditën e djeshme kryeministri Rama, sot janë publikuar në faqen e e-Albania të gjitha veprimtaritë ekonomike që lejohet të vazhdojnë punën...

Lajmet e fundit