Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
9 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

biznese te fuqishme

Në LISTËN E ZEZË me ndërtime pa leje, dhe BIZNESE të FUQISHME: Ja cilat janë (EMRAT)

Newsbomb.al ka publikuar sot listën e mbi 300 bizneseve që kanë ndërtuar pa leje, e tashmë do iu ndalohet të marrin leje të tjera...

Lajmet e fundit